לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  אודות

  עו"ד ברקוביץ מתמחה בייעוץ ובכתיבת ורישום צוואות ובלווי יורשים לצורך קיום צווי ירושה וצוואה בבתי המשפט ובלשכות הרשמים לענייני צוואות וירושות וכן בליווי יורשים אשר נדרשים לליווי מקצועי והדרכה בדרך למימוש הירושה או הצוואה, התמודדות עם התנגדויות ופסלות צוואות, מענה וטיפול בפתרון קונפליקטים משפחתיים, אישיים ואחרים הנובעים מירושות וצוואות, ניהול ומימוש עיזבונות וכיוצא בהללו. עו"ד ברקוביץ מטפל מלקוחות הפרוסים בכל רחבי המדינה והעולם.

  עו"ד ברקוביץ מתמחה בעסקאות קניה ומכירה של מקרקעין וכל ענייני המיסוי הנלווים לעסקאות מסוג זה. עם דגש רב לעסקאות הקשורות לעיזבון נפטרים, פירוק שיתוף וכד'. עו"ד ברקוביץ הינו מוסמך בעריכת יפוי כח מתמשך. השירות אותו מעניק עו"ד ברקוביץ כולל את כלל המעטפת הנדרשת בכדי לשמור על האינטרסים של של הלקוח.

  משרדו של עו"ד ברקוביץ עומד לשרות לקוחותיו גם בטיפול בניהול עיזבונות ע"פ הצורך ובכל היקף. עו"ד ברקוביץ עוסק זה מספר שנים באיתור בעלות ורישום נכסים ע"ש הבעלים או היורשים של נדל"ן שאינו מוסדר בפנקסי המקרקעין ואשר ככזה אינו מאפשר מכירה או רכישה או הורשה של הנכס באופן מקובל ונורמטיבי. משרדינו מאמין בשירות ויחס אישי לכל לקוח בשקיפות ובמקצועיות ללא פשרות.

  לשיחת ייעוץ ראשונית

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מדוע אנחנו

   שירות ויחס אישי לכל לקוח
   שקיפות במקצועיות ללא פשרות
   ייצוג וליווי משפטי
   ניהול תיקים מורכבים
   ניסיון וותק רב בתחום
   זמינות 24/7
   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support