לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  מצבים מורכבים שבהם נדרשת עזרה מקצועית

  חוק הירושה הוא חוק מסועף במיוחד, ובנוסף לכך ייתכנו סביב ירושות רגשות מורכבים. בהתאם ישנם לא מעט מצבים שבהם נדרשת עזרה מקצועית, ורצוי של עורך דין ירושה מומלץ. עו"ד יוסי ברקוביץ' כבר סייע לרבים ורבות למצות את הזכויות, במקצועיות, ביושרה ובאדיבות.

  המצבים שבהם חשוב לפנות אך ורק אל עורך דין ירושה מומלץ

  * הסכם בין יורשים עתידיים – הסכם חשוב שנועד להקדים תרופה למכה, כלומר למנוע סכסוכים בעתיד בין היורשים כשיגיע מועד חלוקת העיזבון. הסכם שמנוסח בחוכמה כולל מענה מדויק לתרחישים שונים, וגם מנגנונים לפתרון כל קונפליקט אחר (שהרי אף הסכם לא יכול לכלול התייחסות לכל מצב).

  * איתור צו ירושה – שירות שניתן בדיסקרטיות מלאה, על-מנת למנוע מצב שבו פועלים מאחורי גבכם ומקפחים את זכויותיכם.

  * הסתלקות מירושה – יש כמה וכמה סיבות שמובילות דווקא לרצון להסתלק מירושה. עילה נפוצה אחת היא הרצון לסייע להורה (כשההורה השני הולך לעולמו), עוד סיבה טובה היא הימנעות מחבות מס שאינה הכרחית, וגם כשהעיזבון כולל חובות כבדים כדאי לשקול להסתלק מהירושה. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לדיני ירושה.

  * התנגדות למתן צו ירושה – כשהרשם לענייני ירושה עומד להוציא צו שיאפשר את מימוש הירושה, ואתם חוששים כי ייגרם לכם נזק, הפעולה הנכונה היא התנגדות למתן הצו. אם כבר הוצא צו כזה, תוכלו לבקש את ביטולו, ועל-מנת למקסם את סיכויי ההצלחה כדאי מאוד להיעזר בעורך דין מנוסה.

  טיפול יעיל ומסור בכל פנייה

  עורך דין ירושה מומלץ הוא איש מקצוע מנוסה, זמין, מקפיד על יושרה מלאה ובפרט נמנע מהבטחות שווא, יעיל וגם כזה שמתייחס לכל אדם ברגישות המתבקשת לנוכח המצב. כל האיכויות הנ"ל מאפיינות את עו"ד יוסי ברקוביץ', שפועל בתחום הצוואות והירושות מזה שנים רבות מאוד. בהתאם מספק עו"ד ברקוביץ' את כל השירותים המשפטיים הרלוונטיים בסוגיות הקשורות לירושות בסטנדרטים גבוהים מאוד. בזכות האיכות וההקפדה על תשומת לב מלאה לכל פרט, תוכלו להיות בטוחים שתזכו למקסימום תועלת, ותוך זמן קצר ככל האפשר.

  מצבים מורכבים שבהם נדרשת עזרה מקצועית

  קצת עליי:

  לשיחת ייעוץ ראשונית
  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   עורך דין מומחה לירושות וצוואות
   חוק הירושה מאפשר מינוי מנהל לעיזבון, וזאת למטרות שונות, ובאופן טבעי עורך דין מומחה לירושות וצוואות הוא אופציה מתבקשת לתפקיד האחראי והמורכב. על-פי החוק, אם למנוח או למנוחה ישנם נושים הם רשאים לדרוש מינוי מנהל עיזבון, היורשים עצמם יכולים גם...
   להמשך קריאה
   פעולה משפטית שדורשת התנהלות מדויקת
   יש מקרים שבהם היכללות בצוואה משפרת את מצבו של האדם, ואפילו במידה ניכרת. מצד שני, יש גם מקרים שבהם האדם לא מעוניין להיות חלק מהצוואה. כשזה המצב, הפעולה הדרושה היא הסתלקות מצוואה. בין השאר מתבצע צעד זה כשיש חשש מנושים,...
   להמשך קריאה
   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support