לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  סכסוכים סביב יורשים ומצבים בעייתיים אחרים

  דיני ירושה הם תחום מורכב. בנוסף, עלולים להיווצר סכסוכים סביב יורשים ומצבים בעייתיים אחרים סביב עיזבון של אדם שהלך לעולמו. יש לא מעט מקרים של קרבות ירושה מרים, כאלה שהסבו נזק לכל הצדדים, ולכן ההמלצה היא להיעזר בשירות של עורך דין לדיני ירושה, ורצוי כמובן איש מקצוע מיומן. עו"ד יוסי ברקוביץ' הוא משפט בעל ותק רב אשר מספק מגוון רחב של שירותים בנושאי צוואות וירושות.

  השירותים שמספק עורך דין לדיני ירושה

  * עריכת צוואות – על-מנת שצוואה תהיה תקפה, נדרשת עמידה בכללים רבים. על-מנת שצוואה תשקף באופן מדויק את רצונו של האדם, נדרש דיוק רב ולא פחות מכך, תשומת לב לכל פרט ופרט. בהתאם ההמלצה היא להיעזר בעורך דין מומחה לדיני ירושה לטובת עריכת צוואה.

  * הסכמים בין יורשים – ישנם מצבים שבהם יורשים מבקשים לשנות את אופן חלוקת העיזבון שנקבע בצוואה או על-פי כללי הירושה. במצב כזה עורך דין מיומן מסייע בגיבוש הסכם שמביא לידי ביטוי את האינטרסים של כולם, מפני שרק הסכמה גורפת מאפשרת את מימוש ההסכם בין היורשים.

  * התנגדות למתן צו ירושה / צו קיום צוואה – במקרים שבהם ישנה צוואה שחשודה כלא אותנטית, כלומר נכתבה תחת לחץ פסול או השפעה אסורה, ניתן להגיש התנגדות למתן צו קיום צוואה על-מנת לאפשר בירור יסודי ומעמיק. באופן דומה התנגדות למתן צו ירושה מונעת מצב שבו אדם מקבל חלק מהעיזבון למרות שאינו זכאי לכך, או להפך, מי שאמור להיכלל ברשימת היורשים לא נמצא בה מסיבה כזו או אחרת.

  בקיאות מקצועית מעמיקה ויחס חם לכל אדם

  עורך דין לדיני ירושה מושיט עזרה לבני אדם שנמצאים באופן טבעי בסיטואציה רגישה. לכן, נדרשים גם בקיאות מקצועית מעמיקה, גם התייחסות מוקפדת לכל פרט וגם יחס אישי לכל אדם. דגש נוסף הוא זמינות גבוהה, מפני שישנם מצבים המחייבים פעולה מידית – למשל כשהמטרה היא מניעת הוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה. עם עו"ד יוסי ברקוביץ' תוכלו לסמן V על כל המרכיבים הנ"ל, ולדעת שיש מי שדואג לכם.

  סכסוכים סביב יורשים ומצבים בעייתיים אחרים

  קצת עליי:

  לשיחת ייעוץ ראשונית
  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   הליך משפטי פשוט וחשוב
   בקשה לצו קיום ירושה עשויה להיות הליך טכני פשוט יחסית (אם כי כזה שמצריך השקעת זמן ותשומת לב לא מבוטלות). יחד עם זאת הגשת הבקשה - לרשם לענייני ירושה או לבית דין דתי, באופן מקוון או ידני - עלולה להסתבך....
   להמשך קריאה
   אופן חלוקת הנכסים בין היורשים
   עיזבון - כלומר כלל הנכסים שהותיר אדם שהלך לעולמו - הוא במקרים רבים מקור לחילוקי דעות בין מי שאמורים לחלוק ביניהם את אותם נכסים. אמנם החוק מאפשר לכל אדם לערוך צוואה שמבהירה כיצד יחולק רכושו (פעולה מומלצת מאוד!), ובמקרים שבהם...
   להמשך קריאה
   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support